ZAMENIK PREDSEDNIKA

Zamenik predsednika GO Voždovac
Marko Sarić

Biografija

marko-saricRođen je 30. jula 1976. godine u Beogradu. Završio je OŠ „Veselin Masleša” na Voždovcu, Prvu beogradsku gimnaziju i diplomirao na Saobraćajnom fakultetu Univerziteta u Beogradu – Odsek za drumski transport. Radio je u Republičkom geodetskom zavodu od 2009. do 2010. godine,  a posle toga izabran je za zamenika predsednika Skupštine opštine Voždovac i na toj funkciji bio je do 2014. godine. Funkciju zamenika predsednika opštine Voždovac obavljao je u periodu od januara 2014. do marta 2016. godine. Od marta do juna 2016. godine obavljao je funkciju člana Privremenog organa GO Voždovac. Na konstitutivnoj sednici Skupštine GO Voždovac, koja je održana 3. juna 2016. godine, po drugi put je izabran za zamenika predsednika GO Voždovac.
Oženjen je, otac dva sina.

Kontakt tel.: 244-0686
E-pošta: zam.predsednik@vozdovac.rs