ПРЕДШКОЛЦИ СА ВОЖДОВЦА УЧЕСНИЦИ „ЛИГЕ МАЛИХ ШАМПИОНА“

Другог дана Националног пројекта “Лига малих шампиона“ коју организују Савез за предшколски спорт и физичко васпитање Србије и Спортски савез Србије, уз подршку Министарства спорта, такмичила су се деца предшколског узраста из 50 општина широм Србије.

Две екипе вртића „1001 радост“ и „Наша деца“ из Предшколске установе „Чика Јова Змај“ на Вождовцу, такмичиле су се у полигону спретности и штафетној трци на Ади Циганлији и показале спортски дух и таленат.

Малишани су данас имали прилику да посете штандове градских спортских савеза како би се упознали са различитим врстама спорта. Сви учесници добили су медаље и поклоне. Ово такмичење организовано је у оквиру Сајма спорта под слоганом „Снага која спаја“ који се одржава од 26. до 28. септембра.

Претходни чланак
ВОЖДОВАЦ ПОНОСАН НА СВОЈЕ НАЈМЛАЂЕ СПОРТИСТЕ КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ НА САЈМУ СПОРТА
Следећи чланак
ПРОСЛАВЉЕН ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ – 100 ГОДИНА ПОСТОЈАЊА ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“ У БРЂАНИМА