МОБИЛНА ЕКСПОЗИТУРА БАНКЕ „ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА” НА ПИЈАЦИ „ДУШАНОВАЦ”

На пијаци „Душановац” данас је поново постављена мобилна експозитура банке „Поштанска штедионица”, која ће грађанима бити на располагању до суботе, 29. маја од 8 до 13 сати.

У мобилној експозитури „Поштанске штедионице” може да се подиже готовина, али и обаве све врсте банкарских услуга као и у било којој другој експозитури: уплате, исплате и отварање текућих рачуна.

ЈКП „Градске пијаце” омогућава снабдевање на одговорни начин у околностима које нас прате, поштовањем и применом свих противепидемијских мера, негује и чува традиционални начин продаје, али води рачуна и о потребама савременог потрошача и продаваца, својих закупаца. С обзиром на то да се плаћања при пијачној куповини углавном обављају готовином, „Градске пијаце” у сарадњи са овом банком увеле су и ту новину која ће олакшати куповину.

Претходни чланак
Јавна презентација УП за архитектонско-урбанистичку разраду објеката на КП 3833 (ГП1), 3834 (ГП2) и 3835 (ГП3) КО Вождовац у Београду
Следећи чланак
АКЦИЈА СУЗБИЈАЊА КОМАРАЦА НА ПОДРУЧЈУ РИПЊА